Menu
 • NSub
  NSub
  Nowy subbas w ofercie
 • Technika koncertowa
  Technika koncertowa
  Nagłośnienie, oświetlenie
  Obsługa techniczna wydarzeń
 • DA46
  DA46
  Idealna satelita dla zespołów
  i firm eventowych
 • Technika koncertowa
  Technika koncertowa
  Nagłośnienie, oświetlenie
  Event w Hotelu Gołębiewski Karpacz
 • OKTA
  OKTA
  System riderfriendly w Polsce
  Wkrótce w wersji v.2!

Topowe wzmacniacze Powersoft od teraz w Bayor-Audio w bardzo dobrych cenach!

 

 

W trosce o najlepszą możliwą jakość dźwięku w systemach Bayor-Audio a także Waszą wygodę, wprowadzamy do oferty wzmacniacze Powersoft w wyjątkowych cenach.

 

Powersoft jest liderem innowacji w dziedzinie wzmacniaczy na scenę, trasę koncertową, do instalacji czy muzyków i mobilnych DJ. Lekkie konstrukcje o niewielkich gabarytach łączą w sobie najwyższą jakość dźwięku, dużą moc i przetwarzanie cyfrowe spod znaku ArmoniaPlus.

 

Powersoft T604

 

Od niedawna seria T stanowi wypełnienie luki powstałej między flagową serią X a starszymi modelami K. Te niezwykle efektywne kosztowo wzmacniacze zawierają w sobie wszystko co potrzebne jest do zasilania zestawów głośnikowych Bayor-Audio. Podpinasz, uruchamiasz preset dla pojedynczego kanału lub całego systemu et voilà - działa!

 

Możliwe jest również ograniczenie komplikacji w połączeniach systemu pasywnego jeśli wybiorą Państwo zestawy głośnikowe Bayor-Audio w systemie jednego kabla. Nic prostszego: jedno gniazdo wyjściowe, z niego kablem z wtykiem Neturik Speakon NL4 przechodzimy do subbasu a  z niego już do satelity - łatwe dla każdego.

 

Oprócz wejść analogowych, na pokładzie znajdują się wejścia cyfrowe AES3 a także 16-kanałowe Dante. Korzystając więc z coraz popularniejszych mikserów cyfrowych możesz pozostać w domenie cyfrowej, bez degradacji jakości towarzyszącej konwersji cyfrowo-analogowej. Oszczędzasz też na klasycznych miedzianych przewodach.

 

Sterowanie odbywa się intuicyjnie poprzez panel przedni lub z pokładu komputera PC za pomocą aplikacji poprzez popularną skrętkę.

 

Dostępne są modele:

 

czterokanałowe: 

 • T604 o mocy 4 x 1500 W
 • T304 o mocy 4 x 750 W

 

dwukanałowe: 

 • T602 o mocy 2 x 3000 W
 • T302 o mocy 2 x 1500 W

 

Cena? Postaramy się, by była najlepsza. Zapytaj mailowo!

 

T604 - tył

 

Do pobrania:

 

Specyfikacja w języku angielskim dostępna jest tutaj

Strona producenta 

 

 

 

 

News: